medine fetih mescidi

İsmailağa câmiası 2017 birlik, beraberlik, duâ ve irşâd umre organizasyonu kapsamında mukaddes topraklarda bulunan umre kafilemiz, ibâdet ve ziyâretlerini sürdürüyor. Hazreti Peygamber (Sallallâhu Aleyhi ve Sellem)i ziyâret ve selâmlamaların ardından, Medîne-i Münevvere’de bulunan önemli mekânların ziyâretine de devam ediliyor.

Umre kafilemiz büyük hocalarımızın riyâsetinde Mekke-i Mükerreme’nin fethiyle müsemmâ olmuş; İslâm ordusunun fetih için konakladığı mevkîde inşa edilmiş Fetih Mescidini ziyaret etti. İslâm ordusu buradan hareket ettikten sonra fetih müyesser olmuştur.

Bu mukaddes mevkîe gerçekleştirilen ziyaretle birlikte Fetih Mescidinde namazı müteakip 14 secdeler yapılarak ümmet-i muhammed’e duâ edilip, fetih konulu bir de sohbet yapıldı. Mevlâ Te‘âlâ kabul eylesin.

Ziyaretten fotoğraflar:

8 Mart 2017

2017 Umre Kafilemiz Fetih Mescidinde

İsmailağa câmiası 2017 birlik, beraberlik, duâ ve irşâd umre organizasyonu kapsamında mukaddes topraklarda bulunan umre kafilemiz, ibâdet ve ziyâretlerini sürdürüyor. Hazreti Peygamber (Sallallâhu Aleyhi ve Sellem)i […]
14 Nisan 2016

Fetih Mescidinde 14 Secde Videosu

Cemaatimizin Fetih Mescidinde 14 secde yapması esnasında çekilen videoyu sizlerle paylaşıyoruz.
14 Nisan 2016

Fetih Mescid’inde 14 Secdeler ve Dua

İsmailağa Umre kafilesi Medine ziyaretlerine Fetih Mescid’inden başladı. Dün (Çarşamba günü) öğle namazından sonra Fetih Mescid’ine geçen kafilemiz burda 14 secdeler yapıp dua ederek Mevla Teala’ya […]