Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ismumre/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ismumre/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ismumre/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
2018 Umre Kafilemiz Medîne-i Münevvere’de – İsmailağa Umre – Cemaat Umresi, Umre Hakkında Her Şey
2018 Umre Kafilesi Toplu Tavâflar
20 Mart 2018
Yedi Mescidleri Ziyâret ve Fetih Mescidinde 14 Secdeler ve Duâ
22 Mart 2018

2018 Umre Kafilemiz Medîne-i Münevvere’de

Büyük hocalarımızın riyâsetinde mukaddes topraklarda bulunan 2018 umre kafilemiz, Kâbe-i Muazzam’ya vedâ ederek, Peygamber Efendimiz (Sallâllâhu Aleyhi ve Sellem)in şehri Medîne-i Münevvere’ye vâsıl oldular.

Medîne-i Münevvere’ye ulaşan kafilemiz, Ravza-i Mutahhara’da, Peygamber Efendimiz (Sallâllâhu Aleyhi ve Sellem)i Salât-ü Selâmlarla selâmladılar.

Mescid-i Nebevî’de edâ edilen sabah namazını müteakip, büyük hocalarımız, ihvânımız ve muhibbânımızdan oluşan büyük umre kafilemiz, Peygamber Efendimiz (Sallâllâhu Aleyhi ve Sellem)i ziyâret ederek selâm ve hediyelerinizi arz ettiler; ümmet-i muhammedin selâmeti ve İslâm âleminin umudu güzel vatanımız için niyâzda bulundular.

Medîne-i Münevvere’de bulunacakları süre içerisinde Mescid-i Nebevî’de kırk vakit cemaatle namazı edâ edecek olan umre kafilemiz, bu mukaddes şehirde bulunan önemli ziyâretgâhlara yönelik ziyâretlerini de sürdürecek.

Mübârek “Üç Aylar”ı Mekke-i Mükerreme’de karşılayan umre kafilemiz, mübârek Reğâib Gecesi’ni de Medîne-i Münevvere’de ihyâ edecek. Mevlâ Te‘âlâ kabul eylesin.